Parfemy.cz


Čokoládová masáž

Čokoláda

Čokoládové masáže jsou v poslední době stále více oblíbené, a to dokonce nejen mezi ženami ale i mezi muži. Čokoláda byla již před dvěma tisíci lety používána pro zlepšení nálady. Nynější vědci navíc zjistili, že obsahuje antioxidanty, které zabraňují vstupu volných radikálů do těla. Čím větší obsah kakaa čokoláda má, tím lépe. Podle některých dokonce čokoládová masáž a čokoláda obecně snižuje riziko onemocnění rakovinou kůže, ovšem stoprocentně ověřené je pouze že čokoláda působí proti stárnutí.

Po čokoládové masáži a následných zábalech pocítíte okamžité uvolnění těla a vaše pokožka získá svěží vzhled. Čokoláda je účinná i proti celulitidě nebo striím. Působí také proti bolestem hlavy. Čokoládová masáž včetně následného zábalu trvá obvykle 60 až 120 minut. Cena se obvykle pohybuje kolem jednoho až dvou tisíc korun.

Balíček čokolády je asi to s čím si všichni čokoládu spojujeme. Čokoláda je balena většinou do alobalové fólie obalené papírovým přebalem, na kterém nalezneme všechny potřebné informace.

Balíček čokolády je asi to s čím si všichni čokoládu spojujeme. Čokoláda je balena většinou do alobalové fólie obalené papírovým přebalem, na kterém nalezneme všechny potřebné informace.

Každý má rád jiný druh čokolády a tomu je uzpůsobeni trh, zatímco mléčná čokoláda je velmi sladká díky velkému podílu mléka, tak hořká čokoláda dokáže nabídnout zcela jiný zážitek.

Není výjimkou, že se hořká čokoláda kombinuje s ingrediencemi od ovoce, až po koření jakým je pepř, či čili. Omezení pro hořkou čokoládu vlastně ani neexistuje a tudíž se dá říci, že čokoláda je univerzální surovinou. Používá se nejen při přímé konzumaci, ale její funkce je i zdobná, estetická, dochucovací. Z čokolády se připravuje mnoho pokrmů a byť je balíček čokolády, častěji tabulka čokolády forma, s kterou se setkáváme nejčastěji, jedná se jen o základ, který předchází další zpracování ať už jde o nápoje nebo dorty.


Reklama

Příbory z nerezavějící oceli.

Rozdíly

Známe všechny rozdíly


Krasa.cz